AÖF TÜRK İŞARET DİLİ BAHAR DÖNEMİ (8.YARIYIL)
AÖF TÜRK İŞARET DİLİ BAHAR DÖNEMİ (8.YARIYIL)

AÖF TÜRK İŞARET DİLİ BAHAR DÖNEMİ (8.YARIYIL) (4465)

Fiyat : ₺100,00
:

AÖF TÜRK İŞARET DİLİ BAHAR DÖNEMİ (8.YARIYIL) (KOD 4465)

 

 

 

Kitap İçeriği:

-Konu Anlatımı; Ünitede bilinmesi gereken temel bilgiler konu anlatımlı bölümünde açıklanmıştır. Bu bölümde amaçlanan sorulara başlamadan önce kullanabileceğiniz önemli bilgileri size vermektir. Önemli kavramlar kırmızı ile renklendirilerek konuyu anlama kolaylığı sağlanmıştır.

   Çoktan seçmeli sınavlarda sınav bütünlüğü içinde yorum soruları, tanım soruları ve kısa bilgiye dayalı sorular bulunmaktadır. Biz de bu durumu tespit ederek, diğer kitaplardan farklı olarak kitabımızda sorularımızı bu yönde tasnif ettik.

 

-Geniş Açıklamalı Sorular; Geniş açıklamalı yanıtlarla konuların anlaşılmasını ve ünitenin tamamının öğrenilmesini amaçladık. Yanıtlardaki vurgular sınavlarda bilinmesi gereken ana bilgileri vermektedir.

-Kısa Açıklamalı Sorular; Kısa açıklamalı sorular geniş sorularda öğrendiğiniz bilgileri hızlı ve pratik olarak kullanacağınız sorulardır. Bu sorularda hedef, bilginin pekişmesini sağlamaktır.

-Test Soruları; Test soruları açıklamalı sorularla öğrendiğiniz bilgileri sınayabileceğiniz sorulardır. Sınava hazır olup olmadığınızı bu soruları çözerek görebilirsiniz.

 

  • Her dersten 30-70 arasında değişen soru vardır.
  • Her ünitenin başına o üniteden sınavlarda kaçar soru sorulacağı yazılmıştır.
  • Kitap 17X25 boyutundadır
  • Birinci hamur ve renkli baskıdır.

 

 

 

 

NOT: Temin edeceğiniz bu kaynak Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ders işleyiş şablonuna göre hazırlanmış yardımcı kaynaktır. Ders kayıtlarının başlanması ile müfredatın kontrolleri ve yeni baskılar dönem bazlı yapılmaktadır.

Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için TEŞŞEKÜR EDERİZ. EGEM YAYINLARI BAŞARILAR DİLER.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR